audigo reporter

Nejlepší sluchátka pro poslech při práci - uzavřené modely

Audio-Technica ATH-AVC500

Celkové hodnocení:

   

  Sennheiser HD 4.50 BTNC

  Celkové hodnocení:

   Cena 4 690 Kč
   Koupit na Audigo.cz
   Možnosti poslechu
   v prodejnách Audigo
   BRNO
   PRAHA

    

   Beyerdynamic DT 770 PRO 80 Ω

   Celkové hodnocení:

    Cena 3 790 Kč
    Koupit na Audigo.cz
    Možnosti poslechu
    v prodejnách Audigo
    BRNO
    PRAHA

    Co vlastně čekáme od sluchátek používaných v práci? Každý trochu něco jiného, ale na dvou zásadních věcech se obvykle shodnou všichni. Potřebujeme co nejvyšší komfort a samozřejmě zvuk, který neunavuje. A tady je náš výběr nejzajímavějších modelů pro dlouhé hodiny nad strategickými plány i nekonečnými oceány. Dnešní díl bude věnován uzavřeným modelům do hlučnějšího prostředí.

    Když je kolem moře hluku

    Jestliže je jedním z úkolů sluchátek také vypnutí kraválu kolem vás, volte vždy sluchátka uzavřená, případně in-ear modely (špunty). U nich sice už není komfort stoprocentní – třeba kvůli hromadění tepla kolem uší – ale stále mezi nimi najdeme modely, které jsou v kancelářích a pracovnách jednoznačně doma.

    Audio-Technica ATH-AVC500

    Cena: 2.290 Kč
    Vyzkoušet a koupit na
    Audigo.cz

    Sourozenec našeho zenového modelu AVA400, o němž jsme psali v minulé části věnované otevřeným sluchátkům. AVC500 jsou však modelem uzavřeným, jeho náušníky jsou koženkové a tedy i lépe izolací od okolí. Ze všech modelů, které jsme kdy slyšeli, jde o historicky nejpopulárnější a zvukově nejvíce ceněný model do 3.000 Kč. Navíc stále velmi komfortní a pro kanceláře tedy jako stvořený. Jeho jedinou slabinou je snad pouze větší konstrukce, ale ta je pouze malou daní za pohodlí.

    Beyerdynamic DT 770 PRO 80 Ω

    Cena: 3.790 Kč
    Vyzkoušet a koupit na Audigo.cz

    Této legendě je snad už tisíc let, ale pořád je jedním z nejpoužívanějších profi modelů na trhu. A když může být dobrý profíkům, kteří nosí sluchátka na uších hodiny, proč by neměl být dobrý pro poslech v kanceláři? Jeho sametové náušníky jsou u uzavřených modelů unikátní a stejně tak je unikátní i dokonalý kompromis mezi izolací a komfortem. O kvalitách zvuku DT 770 navíc ani nemá smysl se bavit. Prověřily je totiž tisíce hodin ve studiích...

    Sennheiser HD 4.50 BTNC

    Cena: 4.690 Kč
    Vyzkoušet a koupit na Audigo.cz

    Hvězda posledního roku, parádně hrající a velmi komfortní bezdrátový model, který navíc aktivně eliminuje hluk kolem vás (ANC). V dané ceně a s danými požadavky na pohodlí a dobrý zvuk je to v roce 2018 stále volba číslo 1. Pouze konstrukce je trochu lacinější, ale to vem čert. Za tyto peníze lepší Bluetooth s potlačením hluku neseženete.

    Sennheiser Momentum Free

    Cena: 4.990 Kč
    Vyzkoušet a koupit na Audigo.cz

    Když se chcete soustředit a posluchat hudbu na pozadí, nasadíte špunty. Když potřebujete komunikovat s okolím, necháte je viset kolem krku. Žádné další dráty vedoucí k počítači, jen solidní zvuk klasických Momentum InEar, hutné basy, příkladná ergonomie a design, na kterém ani dnes není potřeba cokoli měnit. Jednoduchý tvar sedí všem a navíc umožňuje sluchátka rychle nasadit i odložit. Víc v kanceláři nepotřebujete. Ideální Bluetooth do kanceláří.

    Autor: redakce

    Komentáře

    Aktuální příspěvky