VE ZKRATCE

Campfire Audio IO - 24k zlato s cenovkou 9 k

Campfire Audio IO

  Cena 8 990 Kč
  Koupit na Audigo.cz
  Možnosti poslechu
  v prodejnách Audigo
  BRNO
  PRAHA

  Značku Campfire Audio uvede na své pulty brzy i Audigo.cz, kde je bude možné vyzkoušet v jejich prodejnách, takže se krátká zmínka o jejich zatím poslední novince určitě hodí. Jde o model IO a kdyby na něm bylo napsáno Iron Man Limited Edition, nikdo by se tomu nemohl divit...

  Z 0 na IO za rovné 4 roky

  Značka Campfire Audio není na trhu tak dlouho, jak by se mohlo zdát. Jsou to teprve 4 roky, ale pověst už má ohromnou, byť v cenových relacích, které jsou pro většinu HiFi nadšenců stále trochu mimo rozsah. Novinka IO sice také není levná, ale s cenovkou pod 9 tisíc by přeci jen mohla zabodovat výrazněji. V každém sluchátku najdeme dvojici měničů Balanced Armature, jeden velký basový a jeden precizní tweeter. A protože podle výrobce nikdy nejde primárně o počet měničů, ale spíše o jejich sladění, odporoučí se každé vyrobené sluchátko nejprve do speciálního nástroje, který vybere akusticky ideálního partnera do finální dvojice.

  Kromě pečlivého výrobního procesu odpovídá ceně také samotná konstrukce a použité materiály. Tělo sluchátek je vyrobeno z anodizovaného hliníku, zvukovod je broušen z nerezové oceli, MMCX konektory zajišťují excelentní vodivost díky kombinaci beryllia a mědi... to už by samo o sobě bylo dost, ale Campfire Audio má připravenou ještě podstatnou tečku na závěr. Malinké šroubky, které drží celý ten akustický zázrak pohromadě, jsou totiž vyrobeny z 24karátového zlata. Mňam.

  Balení obsahuje kromě sluchátek také luxusní kožené pouzdro, kvalitní kabel Litz, 11 párů nástavců a nástroj pro snadné čištění sluchátek.

  Specifikace

  Rozsah: 5 Hz – 22 kHz
  Citlivost: 109 dB SPL/mW @ 1k
  Impedance:
  26 Ohms @ 1kHz

  Dva měniče BA na sluchátko
  MMCX konektory Beryllium / Coppe

  Cena: 8.990 Kč (k dostání brzy na Audigo.cz)

  Komentáře

  Aktuální příspěvky

  Campfire Audio IO

   Cena 8 990 Kč
   Koupit na Audigo.cz
   Možnosti poslechu
   v prodejnách Audigo
   BRNO
   PRAHA

   Související články