VE ZKRATCE

BOSE Headphones 700 - chystá se nový král cestovních sluchátek?

BOSE Headphones 700

    Cena 10 290 Kč
    Koupit na Audigo.cz
    Možnosti poslechu
    v prodejnách Audigo
    BRNO
    PRAHA

    Chystá se nový král cestovních sluchátek?

    Během léta vyrukuje BOSE se svým novým TOP modelem pro všechny cestovatele i obyvatele kanceláří. A bude to skutečně kladivo na veškerou konkurenci od Sennheiseru, SONY i ATH, protože přichází nejen s hromadou nových lákavých funkcí (některé z nich budou možná i praktické), ale kromě toho opouští usedlý styl řady QuietComfort a s novou generací obléká také výrazně stylovější tvary.

    Nejtišší ticho a nejpříjemnější telefonování

    Hlavními taháky nového modelu budou bezesporu přepracovaný systém Aktivního potlačení hluku a aktivně pracující mikrofony při telefonování. Nový systém ANC bude využívat hned 4 mikrofony a pracovat bude umět až v 11 režimech dle situace kolem. Umožňovat bude samozřejmě také dočasné vypnutí či naopak zesílení okolních hluků, když si chcete třeba objednat HotDog. Vše se navíc bude ovládat dotykově, takže jsme zvědaví, jak si s přívětivostí v reálném životě BOSE poradí.

    Důležitým prvkem bude i využití mikrofonů při telefonování se sluchátky. Mikrofony mají totiž aktivně filtrovat váš hlas z veškerého zvukového smetí okolo, takže vás bude v každé situaci dobře slyšel a zároveň uslyšíte dobře také vy.

    Bose AR - trochu jinak rozšířená realita

    Podezřele nejasně se zatím prezentuje velká novinka BOSE AR. Premiéru zažívá právě nyní a s novým firmwarem si ji mohou vyzkoušet i majitelé sluchátek QC35 II. Na základě dat z pohybových senzorů telefonu totiž mohou kompatibilní aplikace přizpůsobit hudební obsah vaší aktivitě a dokonce i poloze. Dostupné aplikace se pomalu množí, takže už si můžete užít některé chytré turistické průvodce nebo osobní trenéry, kteří volí hudbu podle vašeho výkonu. Těžko říct, jak moc to bude použitelné v praxi, ale zatím je efekt této novinky tak trochu v mlze.

    Více se o novém systému Bose AR dozvíte zde (EN):
    https://www.bose.com/en_us/better_with_bose/augmented_reality.html

    Termín: léto 2019

    Cena: $ 399.95

    Výdrž: cca 20 h

    Autor: PetrM

    Komentáře

    Aktuální příspěvky

    BOSE Headphones 700

      Cena 10 290 Kč
      Koupit na Audigo.cz
      Možnosti poslechu
      v prodejnách Audigo
      BRNO
      PRAHA

      Související články